Ο επόμενος αγώνας του ΠΑΣ στο Κύπελλο






goal pasΚατά το τριήμερο 24, 25, 26 Οκτωβρίου θα διεξαχθούν οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της 2ης Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα θα αγωνιστεί την Τρίτη 24 Οκτωβρίου στο “Ζωσιμάδες” με αντίπαλο τον Παναιγιάλειο (στις 16:00).

Το πρόγραμμα:

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

ΟΦΗ – Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής Ματαιώθηκε

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πλατανιάς 1 1 0 0 1 0 3
2 ΑΕΠ Ηρακλής 0 0 0 0 0 0 0
3 ΟΦΗ 0 0 0 0 0 0 0
4 Απόλλων Σμύρνης 1 0 0 1 0 1 0

2ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λεβαδειακός – Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΟΚ 1 1 0 0 2 1 3
2 Απόλλων Πόντου (Καλαμαριάς) 1 1 0 0 1 0 3
3 Λεβαδειακός 1 0 0 1 1 2 0
4 Αιγινιακός 1 0 0 1 0 1 0

3ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Λαμία – Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΚ 1 1 0 0 2 0 3
2 Απόλλων Λάρισας 1 1 0 0 2 1 3
3 Λαμία 1964 1 0 0 1 0 2 0
4 Καλλιθέα 1 0 0 1 1 2 0

4ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Κέρκυρα – Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Τρίκαλα – Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ατρόμητος 1 1 0 0 1 0 3
2 Τρίκαλα ΑΟ 1 1 0 0 3 1 3
3 Κασσιόπη 1 0 0 1 0 1 0
4 Σπάρτη 1 0 0 1 1 3 0

5ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός (15:00, Γήπεδο Αχαρνών)

Πέμπτη 26 Οκτωβρίου

Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ολυμπιακός 1 1 0 0 2 1 3
2 Κισσαμικός 1 1 0 0 1 0 3
3 Νέος Αχαρναϊκός 1 0 0 1 0 1 0
4 Αστέρας Τρίπολης 1 0 0 1 1 2 0

6ος όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Εργοτέλης – Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)

Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ξάνθη 1 1 0 0 2 0 3
2 Πανσερραϊκός 1 1 0 0 2 0 3
3 Παναιτωλικός 1 0 0 1 0 2 0
4 Εργοτέλης 1 0 0 1 0 2 0

7ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

Άρης – Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Άρης 1 1 0 0 1 0 3
2 ΠΑΣ Γιάννινα 1 0 1 0 1 1 1
3 Πανιώνιος 1 0 1 0 1 1 1
4 Παναιγιάλειος 1 0 0 1 0 1 0

8ος όμιλος

Τρίτη 24 Οκτωβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

ΑΕΛ – Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Παναθηναϊκός 1 1 0 0 2 0 3
2 Παναχαϊκή 1 1 0 0 1 0 3
3 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 0 0 1 0 1 0
4 Λάρισα 1 0 0 1 0 2 0