Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος

[ad_1]

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League από την 17η ως την 30η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

Σάββατο 13/01/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 13/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Σάββατο 13/01/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 14/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 14/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ο.Α.Κ.Α.

Δευτέρα 15/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

Σάββατο 20/01/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 20/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Σάββατο 20/01/2018 19:30 Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ. AEL FC ARENA

Κυριακή 21/01/2018 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 21/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Δευτέρα 22/01/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

Σάββατο 27/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 27/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Σάββατο 27/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 28/01/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 28/01/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 28/01/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

Σάββατο 03/02/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Σάββατο 03/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA

Σάββατο 03/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 04/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 04/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Δευτέρα 05/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

Σάββατο 10/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 10/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 10/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Κυριακή 11/02/2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 11/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 11/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 11/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δευτέρα 12/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

Σάββατο 17/02/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 17/02/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Σάββατο 17/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 18/02/2018 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 18/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 18/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Δευτέρα 19/02/2018 19:30 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

Σάββατο 24/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Σάββατο 24/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 24/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 25/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 25/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ AEL FC ARENA

Κυριακή 25/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 25/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 26/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

Σάββατο 03/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 03/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 03/03/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 04/03/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 04/03/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 04/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 04/03/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Δευτέρα 05/03/2018 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

Σάββατο 10/03/2018 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA

Σάββατο 10/03/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Σάββατο 10/03/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 11/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 11/03/2018 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 11/03/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞAΝΘΗ ARENA

Κυριακή 11/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 12/03/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

Σάββατο 17/03/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 17/03/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Σάββατο 17/03/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/03/2018 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 18/03/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Λ. “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 18/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 18/03/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Δευτέρα 19/03/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

Σάββατο 31/03/2018 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Σάββατο 31/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 31/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 01/04/2018 15:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA

Κυριακή 01/04/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 01/04/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 01/04/2018 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Δευτέρα 02/04/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΟΚ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”

Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

Κυριακή 06/05/2018 19:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 AEL FC ARENA

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Κ. “Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 06/05/2018 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”



[ad_2]

πηγή http://www.panionianea.gr/2017/12/blog-post_51.html